| wrestelmania a întrebat:

Salut,de curand am luat un USB cu windows 7, l-am instalat totul bine pana cand mi-a dat un prieten sa incerc windows xp modificat de el sa vad daca imi place. Dupa ce l-am testat (windows xp) am vrut sa imi bag din nou windows 7 dar cand vreau sa-l instalez imi apare o eroare de genu:"A required CD/DVD drive device driver is missing. If you have a driver floppy disk, CD, DVD, or USB flash drive, please insert it now".
uitati aici ss:http://imgur.com/a/z9L6x
Va rog ajutati-ma repet prima data a mers cine ma ajuta primeste Funda

4 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Incearca sa formatezi toate partitiile la sange.
Mai departe am nevoie de colaborarea ta....pe ce ai pus windowsul?

| ovidiu123432 a răspuns:

Mai bine mergi la cineva care stie sa il bage.
Decat sa il strici.

| wrestelmania explică (pentru ovidiu123432):

Stiu frate sa-l instalez dar nu stiu de ce apare eroarea si ce a cauzat-o