| angelx a întrebat:

Salut.De curand am vorbit cu tata si am cazut de acord sa imi cumpere un iPhone 5s.Problema este urmatoarea: ce culoare? gold or space gray? WTF! happy M-am gandit sa-mi iau gold, da' nu-mi place ca fata telefonului este alba(mai bine era balck&gold) majoritatea care are 5s si-a luat pe gold, femei, barbati.Mie imi place mai mult space gray-ul, da' nu prea laughingare spatele argintiu...si neahh.Deci.,care are 5s gold, sau space gray, sa-mi zica si mie pe ce culoare sa-mi iau... P.S.: i am boywinking

11 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Ce oameni frate disperați cu figuri și cacati pe ei. Sa fiu eu în locul lui taică-tu ce telefon în dinți ti-as da

| angelx explică (pentru koshmarul):

Mars dracului in alta parte!

| LSMM a răspuns (pentru koshmarul):

Bravo! laughing

| angelx explică (pentru LSMM):

Ale naiba saracii ce sunteti...va dati mare frate ca deh "iti iei iphone?" aud de la toti lingaii care n-au bani nici de mancare.Stati bai fraierilor in banca voastra si mancati-va cacatu' in liniste...

| LSMM a răspuns (pentru angelx):

N-ai inteles. N-am nimic cu cei care au telefoane de genul asta, de ce m-ar interesa ce telefon are cineva, in conditiile in care nici eu nu am unul ca al bunicii? Dar nu puteam sa nu observ ca a intreba ce culoare sa aiba telefonul tau denota faptul ca esti asa un copil rasfataaaat. E clar ca vrei telefonul doar ca sa arati bine cu el in fata lumii si, in plus, doar tu stii cum iti place, ce naiba? Daca ne intrebai de functiile sale mai ziceam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gold ca e valoros si sclipicios si stralucios si auros si o sa stie lumea ca esti magnat si o sa latre tat dusmu tau da gelozie mo. Iati gold mancatasi ca speis gay e pentru roakeri dinaia mo.

| SouLIce a răspuns:

Si mie imi place mai mult space gray
Parerea mea ca baietilor le sta urat cu iphone gold o sa creada toti ca esti cocalar sau mai rau, gay laughing

| iSwag a răspuns:

Lasa culoarea... mai importanta este utilizarea corecta a "aifonului".Din cate stiu se lucreaza la un ghid pentru bossii care are aifon, mancatzi-as. (ex: asezarea corecta pe masa a aifonului este inca incerta, el trebuie pus in asa fel incat toata lumea sa vada ca ai aifon, pentru "depozitare" nu se foloseste husa, ci se pune in buzunar in astfel incat cea mai mare parte din suprafata sa sa fie in afara buzunarului, pentru a se putea observa faptul ca ai aifon. Aceasta operatiune trebuie efectuata in cazuri de urgenta, deoarece se recomanda folosirea aifonului cat mai mult, chiar daca-l tii in mana degeaba)
Bafta cu aifonul tongue

| angelx explică (pentru iSwag):

Inca un prost...

| AnotherOne02 a răspuns:

Ai putea sa iti cumperi space gray si ii cumperi o carcasa cu ce vrei tu.

| OmuNegru2 a răspuns:

Space gray este mai frumos http://bit.ly/1seWoea