| Ovidiu36 a întrebat:

Salut de curand doresc sa cumpar un xbox 360 vreau sa stiu daca merita sa-l cumperi adica daca merge bine la jocuri cum ar fi gta 5, mortal combat, fifa etc. Si care e mai bun 500g sau 4g si ce insemna xbox live gold?

Răspuns Câştigător
| Gulin_Tudor_1994 a răspuns:

Nu stiu ce ssaspun despre xbox 360.Nu sunt sigur daca poate rula toate jocurile noi la calitate maxima, iar eu iti recomand ps4, este cel mai bun momentan.
Xbox live gold iti permite sa iei anumite jocuri gratis, de obicei demo-uri, dar si jocuri obisnuite sau pentru kinect.Nu poti primi jocuri prea populare, dar poti primii jocuri scumpe.Din cate stiu, jocurile se schimba saptamanal/lunar.Nu poti pur si simplu sa le ei si atat, daca le stergi dupa ce le-ai downloadat, le-ai pierdut. 500g e mai bun -_-
Funda?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ia-ti Ps3 in cel mai rau caz! Are mai putine Bug-uri!

Răspuns utilizator avertizat
| GabyDany a răspuns:

Logic, merge orice joc disponibil pentru el. Funda?