| Prometeu567 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat o placa video gtx 1050 ti,am montat-o,am instalat driverele si chiar si pe Geforce Experience imi arata placa video in,,My RIG", dar cand am intrat in CS:GO mi se misca mai rau ca si cu vechea placa video care era un Gt 730.Placa de baza este un H110M-CS SK1151 2DDR4, si ma gandeam ca poate nu e compatibila.Care e problema?
Nu am instalat toate driverele sau nu am montat bine placa sau nu e compatibila cu placa de baza?

2 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

E compatibila, ai bagat cablul de la monitor la placa video?
e posibil ca placa video sa fie defecta.

| Prometeu567 explică (pentru Adrian926a):

Logic ca am bagat cablul, iar placa video e nou nouta de la PC garage, chiar daca o luna am tinut-o in cutie