| SmartyPants a întrebat:

happy
De curand mi-am achizitionat un laptop care din pacate nu are port pentru a-l conecta la videoproiector. Am usb, hdmi etc, insa nu pentru el. Am inteles ca exista un adaptor care sa ma salveze din impas. Ma puteti ajuta cu un link spre un shop online (media galaxy/ altex)?
Mersi mult, and funda of course!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1 x HDMI
1 x Audio in
1 x Audio out
1 x Composite
1 x RS232
1 x VGA

eu vad ca se poate conecta prin usb, hdmi

| xerxes1 a răspuns:

Exista zeci de modele de videproiectoare care se pot conecta la computer in diferite moduri.
Specifica macar modelul de proiector pe care il detii.

| SmartyPants explică (pentru xerxes1):

Eu nu detin niciun proiector. Am nevoie de adaptor ca sa pot conecta laptopul cu cel de facultate. E un model Benq.

| SmartyPants explică (pentru RAY):

Deci sa caut un adaptor VGA-HDMI?

| xerxes1 a răspuns (pentru SmartyPants):

Cred ca ai intrat din greseala la facultatea aia.Si un copil de 10 ani ar fi fost in stare sa specifice tipul de conector necesar.

| RAY a răspuns (pentru SmartyPants):

Aparatul are mai multi conectori man