| jipagabi373 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un pc cu i5 7400 si gtx 1050 ti. Cand vreau sa instalez driverele placii video imi da eroarea "NVIDIA Installer cannot continue". Precizez ca am monitor cu cablu vga iar placa video nu are iesire vga. Ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Si ai montat monitorul in vga-ul de la placa de baza, presupun?

Si d-aia nu iti merge sa instalezi driverele pentru ca tu folosesti placa integrata.

Daca chiar doresti sa folosesti in continuare monitorul tau ai nevoie de un adaptor.
https://www.emag.ro/......D4FSGJBBM/

| jipagabi373 explică (pentru Intruder19):

Dap, am conectat cablul in placa de baza. Deci buba de la monitor este.

1 răspuns: