| AlexandruInu a întrebat:

Salut, de curand mi-am cumparat un motor de barca.Ma gandeam sa ii pun un dispozitiv de urmarire si sa primesc pe telefon locatia acestuia.Stiti un site sau un dispozitiv sau o firma.

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Este un pic mai dificil la barci, pentru ce vrei tu sa faci ai nevoie de asa ceva : http://localizaregratis.ro/localizator_personal_LG-300i.html
sau ma rog ceva asemanator (sunt multe tipuri), singura problema este ca acele dispozitive pentru a functiona au nevoie de semnal gsm pentru a trimite pozitia spre tine.