| WarHammer02 a întrebat:

Salut,de curand mi.am luat un laptop Asus si scoate un harait ciudat mentiones ca nu am hdd am ssd deci nu cred ca e de acolo iar ventilatorul nu are nici o pb. Haraitul asta se aude cam pe la jumatea tastaturi.Ce ar putea fi? Placa video dedicata?

6 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Sigur este ssd? nu cumva este sshd? Sigur nu este cooler-ul? In ce moment apare acel harait? Se aude mereu?

| GL757W a răspuns:

Cooler-ul daca zici ca ai SSD Iar placa video nu are cum ca nu ai cooler la ea laughing, De unde ai achizitionat Laptopu?

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Parca vad ca te.au pacalit si in loc de ssd ai hdd

| gelu1970 a răspuns:

Daca l-ai cumparat de curand ai garantie. ce astepti?

| WarHammer02 explică (pentru GL757W):

De pe Emag.

| WarHammer02 explică (pentru WxRo):

Mai mult la jocuri dar si cand sta degeaba si e ssd nu ssdhd.