| CiuleiRobert a întrebat:

Salut,de curand mi-am mai configurat o unitate desktop si as vrea sa o conectez prin cablu la internet,problema este ca am routerul stock de la Fiberhome,de la Digi, cel standard si am auzit ca are portul LAN2 blocat, vreo sugestie in legatura cu ce as putea face? Mentionez ca am nevoie doar de 2 cabluri la pc-uri, fara partea de WiFi

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-i problema. Un telefon la DIGI si ti se deblocheaza si LAN 2. Am sa incerc si eu sa vad daca-i blocat. Am acelasi aparat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Ai dreptate! Am incercat acum un minut si LAN2 este blocat. Poti sa suni la ei: *777 de pe mobil.