| Lenex_Alex_1991 a întrebat:

Salut, de curand mi-am pus net de la Telekom si anume fibra 500 mb banda... placa mea de retea din laptop duce doar 100 mb si doresc sa cumpar o placa de retea externa pe usb care cica duce 1000 mb adica 1 gb..., rezolv ceva daca atasez o placa de retea externa sau daca placa onboard e limitata la 100 doar atata poate sa traga? ce parere aveti?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LinxCont a răspuns:

Va merge mai bine o placa de retea pe USB, in special daca e conectata la un port USB 3.0.