| qSm0k3 a întrebat:

De curand mi-am schimbat monitorul si cand sa intru in Gta San Andreas Multiplayer (SA:MP) imi scrie pe ecran asta : "Out Of Range" si mai in jos scrie asta:"74, 9kHz / 60Hz! Ajuta-ti-ma va rog mult!

12 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Puneti monitorul la 60 hz in caz ca nu este.

| qSm0k3 explică (pentru Hitback):

Cum il pun!? Dau funda

| qSm0k3 explică (pentru Hitback):

Cum il pun pe 60 Hz? Dau fundawinking

| Hitback a răspuns (pentru qSm0k3):

Uite aici daca ai xp. http://support2.microsoft.com/kb/311403

| ViorelMarian a răspuns:

Incearca sa faci si setarea asta clik dreapta pe pictograma jocului gta sa > proprietati da la compatibility si bifeaza casuta "Run 640x480 screen resolution
ar trebui sa mearga
eu asa procedez cand nu imi suporta monitorul un joc
BAFTA!

| qSm0k3 explică (pentru ViorelMarian):

Tot nu merge!

| qSm0k3 explică (pentru ViorelMarian):

Intrebarea ramane valabila pana Duminica! Cine ma ajuta primeste o fundawinking! Repede!

| ViorelMarian a răspuns (pentru qSm0k3):

Zi-mi ce driver ai la placa video

| ViorelMarian a răspuns:

Incearca sa schimbi rezolutia la 1024/768 sau dai la maxim rezolutia ar trebui sa mearga dar mai important zi-mi ce windows folosesti?

| qSm0k3 explică (pentru ViorelMarian):

Windows 7 folosesc!

| ViorelMarian a răspuns (pentru qSm0k3):

Ce driver ai la placa video? nVIDIA, ati, Intel extrem graphic etc?

| LaurBNS a răspuns:

Vă aşteptăm pe www.kronex.ro! Server SA:MP RPG.KRONEX.RO!