| Intrebari373626 a întrebat:

Salut, de curand mi s-a stricat placa video la pc si ma intrebam daca pot sa intru in Cs:Go(nu sa ma joc numai sa intru in csgo fara placa video)?

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Sa pornesti jocul, da, poti
si poti sa intrii in meniuri, am scris si am sters... apoi mi-am dat seama ca, csgo are o tona de SHlT in meniuri, stiri, concursuri, chiar videoz (care pe mine ma calca pe nervi tongue)

insa te sfatuiesc primul lucru sa intrii in video sa sa pui totul pe off si minim-minimorum!

11 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

LAL rolling on the floor
daca nu ai placa video UNDE INFIGI MONITORUL?!?
sau inchizi ochii si iti imaginezi imaginea de pe ecran? rolling on the floor

| EEdwardd a răspuns (pentru Bizon95):

Ai gandit mult inainte sa spui asta? Ai auzit de placa video integrata? Stiai ca exista porturi video pe TOATE placile de baza?

| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns (pentru EEdwardd):

Omu a zis clar "fara placa video" nu a precizat nimic de placa video integrata

| Bizon95 a răspuns (pentru EEdwardd):

Ai scris MAAAAAARE SI LAAAAAAAT:

"fara placa video"

evident ca am auzit de placa video integrata, asa ca "intrebarea" ta este de fapt:

"de ce nu esti Mafalda sa ghicesti ce am eu in cap (si in computador)?"

se pare ca nu sunt Mafalda, imi pare rau, poate in urmatoarea viata!

| Bizon95 a răspuns (pentru EEdwardd):

In alta ordine de idei

NU, CATEGORIC SI ABSOLUT... *NU*
NU EXISTA PORTURI VIDEO PE *****TOATE***** PLACILE DE BAZA

numai pe unele, oricat de multe sau putine ar fi, in NICI UN CAZ NU sunt TOATE cu port video!

| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns (pentru EEdwardd):

P5ql-pro,are cumva?!, ti am dat un exemplu, nu mai comenta aiurea

| Intrebari373626 explică (pentru Bizon95):

Scz am uitat sa specific ca am placa video integrata in placa de baza si din nou scuze am uitat sa specific ca am un procesor amd fix 6300.

| Intrebari373626 explică:

Am placa video integrata in placa de baza si am un procesor amd fix 6300

| Intrebari373626 explică (pentru Bizon95):

Am facut asta deja dar tot in 10 fpsuri merge, asa ca mi-am instslat cs 1.6 si acela merge bine, mersi de ajutor.

| Bizon95 a răspuns (pentru Intrebari373626):

Cu placere

| Bizon95 a răspuns (pentru Intrebari373626):

Sa pornesti jocul, da, poti
si poti sa intrii in meniuri, am scris si am sters... apoi mi-am dat seama ca, csgo are o tona de SHlT in meniuri, stiri, concursuri, chiar videoz (care pe mine ma calca pe nervi tongue)

insa te sfatuiesc primul lucru sa intrii in video sa sa pui totul pe off si minim-minimorum!

| EEdwardd a răspuns:

Depinde, cat de vechi e PC-ul tau? Ce procesor ai?