| mtw123 a întrebat:

Salut.

De fiecare dată când caut ceva pe google îmi apare chestia asta
http://imgur.com/a/SisKS

Ce inseamna si ce pot face?

A da si mi se mai deschid si pagini fără motiv si din intamplare
Funda

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ruleaza
adwcleaner si restartezi
ruleaza spyboot & destroy si startezi
ruleaza malwarebytes si de asemenea elimini tot ceea ce detecteaza
in final intra in optiunile chrome, elimina istorial si in setari da click pe restabilire predeterminata a chrome.
spune daca a mers.

| mtw123 explică (pentru gelu1970):

Am activat un adblock şi acum merge

| 94Lucifer94 a răspuns:

Este un virus, eventual încearcă să reinstalezi browserul și să schimbi homepage să nu mai fie myluckystarting ci google.ro de exemplu.

| Rommeo a răspuns:

Incearca cu metoda de mai jos, eu zic ca o sa rezolvi.
https://romicaprihor.blogspot.ro/......r-sau.html

| mtw123 explică (pentru Rommeo):

Nu merge.

| Rommeo a răspuns (pentru mtw123):

Vezi si ce extensii si ce plugins-uri ai si dezinstaleazale pe cele care nu ti trebuie. Daca nu inseamna ca trebuie o devirusare mai avansata.

| mtw123 explică (pentru Rommeo):

Cum văd asta?