| AlexandruJuravlea a întrebat:

Salut, de fiecare data cand ma uit la un film pe runvideo sau caut ceva pe google mi se deschide intr-o pagina noua(adica nu-mi continua pe acceasi pagina ca sa pot da back sau etc. mi se deschide intr-o fila noua) si imi apar o gramada de.a reclame... Aveti vreo solutie?

1 răspuns:
| Narcys21 a răspuns:

Nu este nici o solutie!
Cei care publica pe acea pagina primesc niste bani pentru ca atunci cand tu dai click pe un anumit link sa ti se deschida acea fereastra