| anonim_4396 a întrebat:

Salut, de ieri am o problemă cu laptop-ul. Intru în CS:GO, iar după vreo 3-4 minute se stinge.... Din ce cauză ar putea fi? A fost aprins toată ziua de ieri, însă l-am lăsat oprit azi-noapte și la fel face. Ce pot să fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ți se încinge, curăță-l de praf și schimbă-i pasta.

4 răspunsuri:
| UMAJAN a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea știu ce să zic. adică pe alt joc se duc core-urile procesorului la 70 de grade și nu se întâmplă nimic... Poate fi ceva de la joc;/?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru UMAJAN):

Pe ăsta la cât se duc? De la 75 sunt cam multe, dar cred că se închide la 95.

| UMAJAN a răspuns (pentru anonim_4396):

Erau cam 50 de grade când am intrat în joc, după nici 2 minute s-a stins, n-am apucat să văd câte erau. Poate să sară de la 50 la 90 așa repede?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru UMAJAN):

Dacă nici n-ai apucat să joci, nu cred.