| Sarmala a întrebat:

De ieri am observat ca tableta se încălzește mai rapid ca înainte și se descarca puțin mai rapid. S-a mai întâmplat odată asta, dar și-a revenit a doua zi

6 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Ceva probleme de sistem probabil, sau poate își descarcă ceva update-uri. Dacă nu-și revine du-o la un service sau fă-i o resetare de soft.

| gabicoo a răspuns:

A obosit și ea! Ce să-ți fac! Dacă o forjezi zilnic!
Mai las-o să se odihnească!
hee hee

| LPCTSTR a răspuns:

Ma gandesc ca bateria sau citcuitul de incarcare//descarcare este defectuos.

| Wr3nch a răspuns:

Uzura. Si eu am un telefon vechi de 6 ani pe care il tin pentru spotify si hotspot de obicei si cand ma uit la YouTube devine fierbinte laughing

| Sofer a răspuns:

E vorba de uzura și cât o folosești. Când se descarca la 30% sa o bagi la încărcat.

| Gabigabyi a răspuns:

Il lasi prea mult la incarcat si stai pe ea in acest timp.