| ionut5684 a întrebat:

De ieri-dimineata, spre exemplu, daca las pc-ul un timp si nu apas pe nimic dintr-o data mi se deschide automat Internet Explorer si imi apar diferite reclame. Si asta nu numai cand las calculatorul inactiv, si cand ma joc dintr-o data ma scoate de pe joc si imi apar aceste reclame + ca de cand a inceput sa imi apara aceste reclame aplicatiile si programele merg foarte greu, uneori nu raspund, stau cam 5 minute sa deschid google. P.S. Nu am folosit Internet Explorer inainte ci doar Chorme. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, cauza nu o stiu, singura modalitate de a scapa este sa reinstalezi windows-ul.