| jon987654321 a întrebat:

Salut..de ieri observ ca nu mai merge un port usb..am 4 porturi doua nu mergeau de mult timp. dimineata cand ma trezesc gasesc laptopul pe jos a cazut..de la 20cm nu cred ca ar fi asta problema in manager device apare la other device. unknown device si cand dau pe proprietati la detalii arata NUSB3\ROOT_HUB30
..am instalat drivere booster am facut update la toate driverele dar tot nu o merge.ce-l de-al treilea port daca bag telefonul se incarca dar daca bag mouse sau altceva nu merge...sau stricat toate3? ar trebuie sa iau un hub?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Solutia este repararea porturilor defecte, iar pe urma folosit si un hub.

| jon987654321 explică (pentru Bula):

Din cele 4 porturi doar unul mai functioneaza...pot folosi un hub cu 4 iesiri pe acest port functionabil?

1 răspuns: