| virus29 a întrebat:

de la o vreme imi sacadeaza rau youtubul, de la ce sa fie?, ca pana acum mi-a mers ok, please help...am Adobe flash player instalat, nu stiu ce are. FUNDA pentru cel care ma ajuta sa rezolv problema si merci.

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Du-te la un video pe youtube, porneste-l, click dreapta => "Settings..." si daca "Enable hardware acceleration" este bifat debifeaza-l.

Daca tot nu merge verifica sa ai instalata ultima versiune ce flash si de browser(firefox, chrome, etc).

2 răspunsuri:
| Reyko95 a răspuns:

Incearca sa lasi loc liber in C Pentru ca videoclipul se descarca in C si apoi se sterge cand iesi de pe youtube sau cand dai sa vezi alt videoclip

Bafta

| emanu23 a răspuns:

Asa merge si mie nu stiu ce sa aiba lasa melodia sau clipul la incarcat si apoi dai play altceva nu stiu baftawinking