| YoChriss a întrebat:

De la o vreme internetul de la router se blocheaza odata la 30 de secunde. Router-ul este un Edimax BR-6228nS si il folosesc de un an si jumatate. Mentionez ca asta se intampla si pe un telefon conectat la el, si pe un PC conectat la el prin cablu. O zi internetul merge, iar cealalta incepe sa se blocheze. In SpeedTest merge pana la un moment dat, apoi se blocheaza indicatorul dar numarul scade. Am incercat sa pun direct firul de internet in PC si merge fara probleme. Am resetat si routerul de mai multe ori si tot asa face... Sa-l duc la garantie sau ce as putea sa-i fac? !

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Da, du-l la garantie! Daca ti-a iesit din perioada de garantie trebuie sa platesti tu reparatiile