| oBeyy a întrebat:

De la o vreme se incarca foarte greu paginile Web... Am sters istoricul, ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| CartoonN a răspuns:

1.Sa-i dai o scanare cu antivirusul(ti-as recomanda kaspersky).
2.Un program de intretinere a windows-ului, TuneUp Utilities, dupa parerea mea e cel mai bun. Doar il instalezi si il rulezi...o sa te ajute.
3.Suna la cei de la care ai net si explica-le ce problema ai.
Bafta!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Veruifică viteza internetului cu asta:
http://www.speedtest.net/
dacă îți apare că viteza este în parametrii oferiți de furnizorul de internet, atunci problema ete de la sistemul de operare.
Asta se rezolvă cu o resoftare.
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste si CCleaner. Ar fi buna si o defragmentare (Auslogisc Disk Defrag).

| Nero a răspuns:

Un program de defragmentare bun.cc cleaner sau dai un scan cu antivirus-ul

| LauBau a răspuns:

1. Primul lucru ar fi sa dezinstalezi browser-rul si sa il instalezi din nou.
2. Daca asta nu rezolva sa incerci sa inchizi programele care la ai deschise in plus pe langa brewser.
3. Iar daca cele doua nu merg eu ti-as recomanda sa chemi un expert sau poti sa faci si tu, adica sa re-instalezi Windows-ul.