| EduardJackson a întrebat:

De la un timp, maxim o saptamana, am inceput sa am o problema cu monitorul. In partea dreapta, pe mai putin de jumatate de ecran, imi apar niste linii care se duc la un timp dupa tot ce deschid si inchid monitorul. E de la monitor, am testat si alt monitor si nu facea la fel. Tin sa cred ca este o problema la culoarea negru, pentru ca in momentul in care se face si se vede totul ok, dupa un restart iar se vad dungile alea.
Va las si niste imagini mai jos, spuneti-mi va rog cam ce ar trebui sa-i fac, ce ar avea. E grav? Mai pot face ceva?
Album cu imagini: imgur.com/a/baSKg
Multumesc!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kirra2000 a răspuns:

Se poate ca să fie un semn că e pe cale să se ardă monitorul.