| CelebruAnonimus a întrebat:

De mă confrunt cu o problemă la telefonul mobil. Am observat că îmi dispar regulat piese muzicale. De mai multe ori îmi setez o piesă medicală ca sunet de alarmă și la câteva saptamani, o luna si ceva, se schimbă tonul de alarmă, pentru că cel setat de mine s-a șters. De ce se poate întâmpla asta și cum pot rezolva? Mulțumesc, anticipat.

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Am un Samsung galaxy s3 si facea la fel... cand isi lua un update sau un restart.
Copiaza melodia respectiva in folder-ul "ringtones", la mine asta a rezolvat problema.

| BlondaBlondii a răspuns:

Ai incercat sa ii dai o resetare din fabrica?

| CelebruAnonimus explică (pentru BlondaBlondii):

Păi, nu, că se șterge tot din el.