| TechGame037 a întrebat:

Salut, de o luna cel putin nu mai pot sa îmi accesez contul de Facebook, pentru ca mi se cere sa îmi confirm identitatea prin trimiterea unei poze cu buletinul sau certificatul de naștere, voi ați mai pățit asa ceva?

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Da, trimiti poza cu buletinul si ai contul inapoi in 3 zile.
Daca vrei contul inapoi trimite, daca ti-e frica nu. poti sa acoperi CNP-ul daca vrei pe ei ii intereseaza doar numele tau si poza.

1 răspuns:
| brokxy a răspuns:

Daca ai carnet de sofer sau de elev, student, cu poze si nume, poti sa trimiti una din alea in loc