| Alex714 a întrebat:

Salut, de o saptamana am probleme cu conectarea la internet pe PS3.
Aproape de fiecare data cand incerc sa ma conectez pe PSN, imi apar tot felul de erori ( cel mai des eroarea 80710102 ). Am incercat tot ce am gasit pe diferite forum-uri si nu am rezolvat nimic. Cateodata, reusesc sa ma conectez pe PSN, dar cand intru in orice care necesita un cont de PSN ma deconecteaza.

PS3-ul l-am cumparat anul trecut si nu am avut niciun fel de problema cu el, pana acum.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sugerez sa:
1. Faci alt cont de psn si alt user pe consola, si incearca.
Daca persista, e cel mai probabil de la conexiunea ta la internet.

| Sergiu6666 a răspuns:

Alex am incercat sa-ti trimit mesaj dar nu pot deci te intreb aici si sper sa-mi raspunzi
Am si eu o probelma cu Samsung galaxy mini 2 aceiasi problema ca si tine nu se aprinde si tot imi arata sigla si se restarteaza iarasi deci cum ai rezolvat tu sau cum pot rezolva?
daca ma ajuti raman dator man laughing