| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone a întrebat:

Salut, de o vreme tot imi da eroarea asta pe un site dar incontinuu 503 Service Temporarily Unavailable. Cum pot rezolva asta?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e o eroare pe partea de server, nu poti face tu absolut nimic.

| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone explică (pentru suntserios):

Suntserios,Pai vreau sa zic daca intrii pe www.pro-gaming.ro probabil iti va mergea sa dai pe forum, de ieri patesc asta si la altii merge. Site-ul acesta nu imi merge

| LPCTSTR a răspuns (pentru ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone):

Probabil e din cauza antivirusului, eu am avut probleme cu unele site-uri din cauza lui.

| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone explică (pentru LPCTSTR):

Am dezactivat antivirusul si tot asa imi scrie

| LPCTSTR a răspuns (pentru ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone):

Incearca din alt browser.

| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone explică (pentru LPCTSTR):

Am incercat din mozila, dar o sa descarc safari si opera

| dannyel86 a răspuns:

Site-ul intampina erori sau e oprit din motive de mentenanta.
Nu depinde de cel care il acceseaza, ci de server, adica de cel care detine site-ul respectiv.

| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone explică (pentru dannyel86):

Pai vreau sa zic daca intrii pe www.pro-gaming.ro probabil iti va mergea sa dai pe forum, de ieri patesc asta si la altii merge

| dannyel86 a răspuns (pentru ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone):

Incearca sa stergi istoricul din browser (fara datele de logare, daca te loghezi automat), apoi poti deschide pagina in alt browser, daca problema nu se rezolva.
Intr-adevar, pagina s-a deschis pe sistemul meu, atat pe Opera, cat si pe Mozilla.

| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone explică (pentru dannyel86):

Am incercat asta ieri : nu a mers, astazi mi-am instalat mozilla si tot asa imi apare, Voi da restart la router si revin cu o noutate