| Macafei_Cătălin_2000 a întrebat:

De unde fac si eu rost de un driver pentru placa video? Am reinstalat windows ul si acum nu stiu de unde sa iau driver-ul.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Jhonny22 a răspuns:

Cauta programul Driver Robot, cu tot cu cd-key, dupa ce il instalazi, te ajuta el imediat, sau daca nu, scrie modelul placii de baza, si intra direct pe site-ul lor!

| Macafei_Cătălin_2000 explică (pentru Jhonny22):

Imi cere key-ul ala.Ce fac?

| Jhonny22 a răspuns (pentru Macafei_Cătălin_2000):

Pai de asta ti-am spus, cauta-l cu key, daca nu scrie modelul laptopul-ui aici sau desktop-ului si ti-l gasesc eu imediat

| K0sti a răspuns (pentru Macafei_Cătălin_2000):

Driverele se gasesc la producator, tot timpul! Greu!

| Macafei_Cătălin_2000 explică (pentru Jhonny22):

Fujitsu Siemens Esprimo P5915

7 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Sitesu oficial al modelului laptopului sau producatoru placi de baza

| Macafei_Cătălin_2000 explică (pentru itsoft):

Ai putea sa-mi dai link-ul, te rog?

| MskDesign a răspuns:

Daca ne spui si numele producatorului placii video te putem ajuta.