| Camy99 a întrebat:

De vreo 2 luni am o problema cu ID-ul. Cand incerc sa ma loghez pe mess imi apare ca ar fi probleme la internet si nu este asa, iar daca incerc sa ma loghez pe yahoo.mail ma pune sa raspund la 2 intrebari care le-am ales atunci cand mi-am facut ID-ul, iar eu nu mai stiu ce am raspuns. Va rog mult, chiar nu stiu ce sa fac. Am incercat sa reinstalez si messenger-ul, chiar si windows-ul si nimic. Sper sa nu trebuiasca sa imi fac alt ID. Voua vi s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca cineva a incercat sa intre pe contul tau, dar folosind parola gresita, ti s-a blocat contul.
Sau, ti-a schimbat cineva parola.
Si mie mi s-a intamplat, dar si-a revenit singur dupa cateva ore.

2 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

Inseamna ca cineva incearca sa iti schimbe parola. Incearca sa o schimi cu una mai complicata.

| Camy99 explică:

Multumesc pentru raspunsuri...o sa vad ce pot sa fac... happy