| de_la_Trei_Edi_1997 a întrebat:

De vreo 2 zile calculatorul nu se inchide corect,intru in start apas butonu "inchidere windows" iar in momentul in care apas pe inchidere calculatorul se blocheaza,pur si simplu nu mai am control asupra lui, daca vrei sa-l inchid trebuie sa-l inchid din butonul de la unitate.Va astept raspunsurile!

Răspuns Câştigător
| TheAxeEffecT a răspuns:

Aşa mi sa întâmplat şi mie până când ars placă de baza.EU ţi-aş recomanda sa mergi cu el la reparat până NU se strică cu totul.Mie dupa ce făcea şmecherii din astea mi se tot restaurat când il porneam deci du-te cât mai repede la reparat.Salut,Succes şi funda +vot?,?

| de_la_Trei_Edi_1997 explică (pentru TheAxeEffecT):

Chiar asa de grav sa fie? Sa se arda placa de baza?

2 răspunsuri:
| TheAxeEffecT a răspuns:

Păi mie aşa s-a întâmplat dar poate ţie NU îţi este aşa de grav deci funda?