| Zipon300 a întrebat:

Salut, de vreo 3 zile, laptopul meu nu se mai inchide. Cand apas pe butonul din >Start Shut Down refuza sa se inchida...Am incercat sa il inchid apsand lung pe butonul de start de la laptop, insa fara efect...

Cine ma ajuta dau funda!

(Scuzati categoria, dar nu am stiut ce sa aleg)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta inseamna ca ai virusi. Du-te undeva sa ti-l repare ca alta modalitate nu stiu! Chiar imi pare rau. Daca ai facut ceva gresit la laptop sau ai descarcat ceva iti baga virusi asa am patit si eu cand am vrut sa descarc Minecraft. Bafta la reparat!

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Fi fericit, n-o sa se opreasca niciodata. rolling on the floor

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Imposibil sa nu se opreasca daca-i scoti bateria si cablul de alimentare.

| dandana2015 a răspuns:

Scoate bateria si alimentarea de curent!

| Zipon300 explică (pentru dandana2015):

Am incercat dar nu merge...

| dandana2015 a răspuns (pentru Zipon300):

Daca scoti bateria si nu are alimentare nu are cum sa nu se inchida fiindca nu are nici o sursa de curent!