| Adi200101 a întrebat:

De vreo 3 zile nu imi mai incarca calculatorul pagina de facebook, sau mi-o incarca foarte greu si nu pot vorbi cu nimeni pe chat. Eu folosesc Chrome, dar am incercat si pe Mozilla. Am incercat chiar si cu conturile surorii si mamei si tot la fel, nu incarca. Stiti cumva ce este?

7 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Facebook/youtubul sunt pagini in lucru pe unii ii afecteaza pe alti nu si asta poate fi o cauza pentru ca nu se mai potriveste memoria chace. lasa-l sa adune ceva memorie chache.ai instalat windows 10 de curand?

| Adi200101 explică (pentru AdrenalinTm):

Nu, am tot 7

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Adi200101):

Ai cclener? sau advance system care? sau un program gen? fa o stergere de istoric date... si vezi dupa, o ordine in registri, o defragmentare, o curatare de file inutile

| Adi200101 explică (pentru AdrenalinTm):

@Adrenalin Cu youtube-ul si cu celelalte nu am probleme
@Razvan Cum ar trebui sa sterg cookie-urile si celelalte fisiere?

| Adi200101 explică (pentru AdrenalinTm):

Vorbesc cu un prieten, ca eu nu prea ma descurc cu astea...
Multumesc mult!

| AdrenalinTm a răspuns (pentru Adi200101):

Pai ai folosit mult facebookul ti-am zis, si youtune e gata cred ca ai vazut schimbarile
despre programe
https://www.youtube.com/watch?v=MoGFIVWWKO8
advance system care
sau cclener daca nu le ai ti le trimit eu pe amandoua cu key cu tot sau daca ai file;;; list sau the...file.sau daca nu iti trimit invitatie pe un traker gen file;;; list si cauti acolo

| Razvan_Giredaru_1993 a răspuns:

Incearca sa golesti istoricul cookie-urile si alte fisiere care se acumulează daca nu merge asa reinstaleaza-l in alta partitie si daca nu vrea nici asa nu mai stiulaughing) succes