| soareci a întrebat:

Salut.de vreo cateva zile incerc sa intru pe youtube se incarca merge 2-3 secunde si dupa aia imi da eroare.scrie pe imaginea unde trebuie sa vizionez videoclipul "A aparut o eroare. incercati din nou mai tarziu. aflati mai multe" apas la "aflati mai multe" si ma duc acolo unde sunt sfaturile am instalat toate Adobe Flash Player posibile am instalat windows 7 si 8 si tot la fel imi da. ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

...n-error_3/
Poate te ajută.

| h4mh4m a răspuns:

Hmmm, acum depinde de unde ai instalat toate windowsurile, mai ai si alte erori? posibil sa ai virusi? posibil sa ai hardu nasol, sa o luam logic cand incepe youtube ala sa incarce e ca si cum ar downloada in calc pe hard sau prin rami...