| hackerr a întrebat:

Dece nu merge sa descarc unele chesti? se incarca doar 99% am google chrome si nu mere sa descarc nici Mozilia Firefox sau opera ca mise incarca doar 99% Dati-mi un raspuns.

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Incearca sa-ti dezinstalezi Mozilla Firefox, sa iei de pe un alt PC kitul de instalare al acestuia, pui pe stick acel kit, si il bagi in PC-ul cu problema, si-l instalezi. Apoi incearca sa descarci ceva, sa vezi daca functioneaza. Problema asta e foarte recunoscuta ca fiind 99% solved, pentru ca nu prea se stie o solutie optima 100%. Mai mereu se da cu presupusul, dar metoda data de mine a mers in cele mai multe cazuri cica.

| hackerr explică (pentru miTzuliK93):

Pai mozilia firefox merge sa o iau dar nu se incarca

2 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Instaleaza-ti din nou windowsul