| ItsMatrix a întrebat:

Deci am ajuns in pragul in care vreau sa-mi cumpar o consola. Insa nu prea stiu care se merita. Xbox 360 sau un PS3?
Daca imi iau un xbox 360 slim (250gb) ruleaza jocurile recente ok? Cu un fps bun?
As vrea sugestii happy.

P.S - Am zis ca imi modez xbox-ul cu versiunea ELITE 3.0.

Răspuns Câştigător
| JunNnkie a răspuns:

Iati un PS3 deoarece pe acesta poti juca online doar cu un cont simplu la sony...insa la Xbox 360 iti trebuie cont platit ca sa joci online si inca ceva pe ps3 se vede mult mai bine. Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Sunt optimizate pentru console(jocurile), fps-urile-s bune.

| Exaizo a răspuns:

Xbox 360 duh! Si da, ruleaza decent.

| coztel5437 a răspuns:

Eu zic ca ps3 merita

| UserulAnonim a răspuns:

Da,deci cum a spus si TwiSt1997, jocurile sunt optimizate pentru consola. De aceea consolele sunt avantajoase, fiindca toate jocurile functioneaza indiferent cat de recente ar fi ele. La PC ai fi avut nevoie de schimbari continuu de placi video si alte componente.

| Paharcuapa1990 a răspuns:

PS3