| SkyLeKhoas1998 a întrebat:

Deci am inceput sa lucrez in Adobe After Effects, urmarind tutorial si am reusit sa fac o lucrare bunicica, dar problema e ca nu stiu cum sa o salvez. La photoshop e diferit, aici nu apare chestia aia "Web and design" pentru.gif
Care ma poate ajuta? Un id, facebook ceva mi-ar fi de ajutor mare si dupa cu team viewer!
Multumesc! (Daca nu un pm e destul)
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Salut!
Selectezi panoul Comp 1(unde ai layerele) te duci sus pe butonul composition si dai add to render queue.Din nou jos langa panoul comp1 iti va apare comanda unde iti faci setarile dupa care dai render project.