| MaraloiuGeorge a întrebat:

Deci am o problema cu tableta anume Allwiew AX4 nano, cand vreau sa-mi bag contul de magazin play imi spune exact asa : Nu se poate stabili o conexiune de date sigura la server.
Este posibil ca aceasta sa fie o problema temporara sau ca dispozitivul dvs. Android sa nu fie pregatit pentru servicii de date. Daca problema persista apelati Serviciul de relatii cu clientii.
Eu am android 4.2.2 jelly bean. Si am dat factory reset si tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| GeorgeLeonte a răspuns:

Ora și data să fie date pe automat. De asta nu se conectează.