| eLeKTr0 a întrebat:

Deci am o problema cu tastatura de si nu prea cred ca e de la tastatura pentru ca am schimbat-o si facea acelasi lucru. Când apas butoanele "l" "h" "w" "t" si inca cateva ori imi intra la search, ori la switch user, si nu e pe laptop ci pe pc. Va rog sa ma ajutati! :'(

1 răspuns:
| SuiramX a răspuns:

Reinstaleaza-ti widosul si daca tot face probleme anumite tastaturi au driver de instalare cauti pe google driver pentru tastatuta ta