| CristiUcV a întrebat:

Salut deci am un Samsung i9000 galaxy s si este in limba engleza vreau sa il trec pe limba romana dar acesta nu are limba inclusa cum as pute sa-l trec in limba romanabatting eyelashes

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu e nici un service necesar. zi-mi ce versiunde de android ai.

| CristiUcV explică (pentru sltlp):

1.3.3 Nu vreau sa ma duc cu el la service

| sltlp a răspuns (pentru CristiUcV):

1.3.3 nu e o versiune corecta. Ma refer: 2.1; 2.2.x; 2.3.x care?

| CristiUcV explică (pentru sltlp):

2.3.3 scuza-ma am gresitblushing

| sltlp a răspuns (pentru CristiUcV):

Pai ar trebui sa ai cum sa ai. Am o idee, daca vrei, tot nu am ce face azi pana la 4, vrei sa te ajut sa pui ics(4.0.4)?

| IonutAxi a răspuns:

Mergi la un service cu el anumea pentru telefoane, si in 5 minute il ai in limba romana. Si nu te costa mult, ca asa am facut si eu cu un telefon. Succes