| carol13 a întrebat:

Salut, deci as vrea sa imi fac un site gratis sa vad cum m-as descurca pentru inceput dar nu gasesc unde sa fac un site am intrat pe ucoz si nu imi mergea sa pun fisiere. php apoi zymic doar ca e marimea mica pentru upload adica uploadez cu filezilla si nu pot uploada mai multe de 15-20 de fisiere.
Daca stiti un site bun pentru a face site-uri gratis dati-mi si mie linkul

7 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Poti sa folosesti functii PHP pe ucoz, dar asta e o functie platita din ce am vazut, nu e gratis. Uite: http://www.ucoz.ro/pricing/

| ursachy a răspuns:

Www.webs.com blogspot.com wordpress de obicei siteurile free nu prea iti da loc mult de upload dar ca le cumperi domeniu dar in schimb poti face de pe un stie webs.com de exemplu subcategoriile cu destinatia la alt site gen blogspot sau alcv. uite un exemplu www. sfantulnostrutricolor. webs.com

| ateu123 a răspuns:

Hot files

| carol13 explică:

Eu vreau sa imi fac un site gratis care sa aiba marime mare la upload

| BogdanCampion a răspuns:

Ucoz e o platforma bunicica. Cu putin noroc si cu putina rabdare poti scoate si ceva bani din ea. Am si eu o incercare ( http://autofan.ucoz.ro/ ) pe care am inceput-o intamplator, si am terminat-o in 10 minute. Oricum, iti recomand blogspot, chiar si wordpress ( e putin mai greoi wordpress in opinia mea )