| KindKid17 a întrebat:

Deci de azi. mi-am dat repornire la telefon. si cand sa intru pe facebook nu se incarca. dupa pe youtube si pe google. la fel. nu se incarca deloc! Si am net full si mai am un smartphone si merge perfect! Mergea si la mine dar nu stiu de ce s-a intamplat asta! Ajutati-ma! RAMAN VESNIC DATOR CELUI CARE MA AJUTA! VA ROG! FUNDA!

4 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Mai incearca sa-l repornesti, daca nu se incarca cel mai indicat ar fi sa-l duci la reparat sau iti iei altul nou

| KindKid17 explică (pentru elyfel):

Plm am s5 luat acum 2 saptamani.

| elyfel a răspuns (pentru KindKid17):

Ti-am zis indicat ar fi sa-l duci la reparat ei vor sti mai bine ce e de facut, nu sunt reparator de telefoane nu am de unde sa stiu concret ce e defect la el big grin

| KindKid17 explică (pentru elyfel):

Oricum. multumesc pentru ajutor... pana la urma. il voi duce la reparatwinking Cam astea ar fi optiuniile.