| Pr3d4t0r a întrebat:

Deci eu am lu laptop destul de bunicel, dar de la un timp cand intru pe unele jocuri gen League of Legends ecranul meu se stinge si se aprinde...Il tin tot timpul la incarcat... face asa doar cand ma joc cu el la incarcat.dar dupa ce deconectz mufa din laptop si intru pe joc nu-mi mai face asa! imi arata ca se deconecteaza mufa si se conecteaza singura si tot se stinge ecranul din 5 in 5 secunde! Am tinut si mufa apasata si tot asa face! Face asa doar cand joc unele jocuri! Ce sa- i fac? Multumesc

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Sa-l cureti si sa-i schimbi pasta termica, ca sa nu ramai fara cipul video, desi se pare ca e cam tarziu pentru asta!

| Pr3d4t0r explică (pentru K0sti):

Ce e aia pasta termica?

| Pr3d4t0r explică (pentru K0sti):

Sa fie asta problema? Imi face asa doar cand este in priza si cand ma joc unele jocuri nu la toate! Cand stau pe net nu face asa. Multumesc

| K0sti a răspuns (pentru Pr3d4t0r):

Pai ia pune-ti mintea la contributie si vezi de ce face asa cand te joci si cand e in priza...fizica elementara de clasa a 5-a! Ce fenomen are loc?