| Cineva2424 a întrebat:

Salut, deci eu am o, tableta pc si de la un timp a inceput sa faca fite and instalez de pe play store, imi scrie ca aplicatia nu a putut fii instalata pe cardul SD, depinde de aplicatii. Unele merg unele nu.ce are? Nu cred ca am card sd si am destul spatiu pe tableta...ce are?

2 răspunsuri:
| barbascu a răspuns:

Te pot ajuta eu id meu ellatuyyo69

| ninette27 a răspuns:

Si mie de exemplu nu imi merge yahoo messenger adica zice ca nu il pot instala pe acest dizpozitiv. Dar pe tableta lui nasul meu se poate orice instala. Numai ca a lui a fost mult mai scumpa si performanta. Dar acum depinde. Asa ca nu poti face nimic in acest caz deci nu vei putea instala ce nu poate cardul sd.