| Fresh a întrebat:

Salut deci laptopul meu are o problema cand salvez videouri in sv sau alte programe el se stinge. cred ca este de la temperatura sau de la virusi si vreau sa stiu daca ar fi de la temperatura exista vreun program care sa-l faca sa mearga un pic mai lent dar fara sa se stinga atunci cand salvez videouri? (sa nu se suprasolicite)

1 răspuns:
| hellchild a răspuns:

Nu exista asemenea programe... si oricum ar fi nefolositoare. Daca se stinge, din senin si e incins, trebuie curatat culerul, aceeasi problema am avut-o si eu.Ca sa verifici temperatura downloadeaza
http://www.almico.com/sfdownload.php asta daca temperatura are peste 65 grade, culerul e de vina si trebuie curatat. Daca nu virusi.