| David000000 a întrebat:

Deci nu stiu ce sa mai fac. am un pc foarte naspa adica cand dau >>>starrundxdiagdisplay imi apare n/a adica imi apare la :Manufracturer,Chip tipe,DAC tipe,Aprox,Totali memory, adica am incercat sa instalez driverul placii si spune acolo version 5.01. 2600.0000 am scris pe google dowlond 5.01. 2600.0000 am si o problema cand instalez driveru si cand trebuie sa apara WINDOWS imi da no semnal adica ce inseamna asta? am 2 GB rami procesor Intel(R) Celeron(R) D CPU 3.06 GHz? deci ce inseamna astA? Sistem MS-7387 Dau funda celui care ma ajuta sa imi apara de cat am placa video si sa imi rezolv problema

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa pui mana sa inveti sa instalezi niste drivere amarate, aia sa faci, nu sa te vaiti ca o fata mare! Driverele le gasesti la producatorul placii de baza si al placii video, daca e dedicata!

| David000000 explică (pentru K0sti):

Pai nu GASESC producatoru