| AlexCraiova a întrebat:

deci sa incep... am un sistem de boxe foarte puternic si cand ascult in winamp muzica se aude foarte clar tare cum imi place mie dar cand vreau sa ascult pe youtube sau pe alt site unde pot sa ascult muzica... nu se aude nimic la boxe la sistem sa vede cand canta ceva cum se vede la winamp alea miscandu-se ele se misca la sistem dar nu se aude nimic daca stie cineva din ce cauza va rog eu mult sa imi raspunda urgent
P. S am uitat sa spun ca inainte se auzea muzica de pe net

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

PS.ai uitat sa spui ce windows ai!

| AlexCraiova explică:

Am windows XP

| neluL a răspuns (pentru AlexCraiova):

Si browser? Ce browser folosesti? Da-mi DETALII pentru ca am inteles din prima ca nu merge sunetul! In alt browser ai incercat sa vezi daca merge sunetul?
-fa-ti update la Adobe flash player, da un restart si incearca din nou
-daca nu merge, atunci incearca in Internet Explorer sa vezi daca ai sunet.
-Intra in Start->run-> Audio Manager ->aici vezi prin setari

| AlexCraiova explică:

Folosesc google chrome si am sa incerc cu alt browser imediat

| AlexCraiova explică:

Tot nu merge... nici cu alt browser si am citi chestia cu abdobe flash cum ca ar trebui sa bifez ceva unedeva ca sa se auda si nu stiu unde ...si aiai cu start run si audio nu imi arata asa eu dau start run dar nu am audio manager