| maly777maly a întrebat:

Salut deci sa incep cu inceputul...mi-am schimbat parola de pe facebook dar am uitat-olaughingin fine am reusit sa mi-o schimb din nou dar problema e ca am trimis sa mi-o trimita pe adresa de yahoo mail dar nu am dat-o cu @yahoo si cu @facebook pentru ca altgel nu mi-o primea si acum unde sa intru ca sa vad parola pentru ca pe yahoo nu am primit-o! help me guys... ofer funda!happy

Răspuns Câştigător
| MarianAlex112 a răspuns:

Mai trimite si cu @yahoo.com sau.ro
nu ai cum sa o vezi daca ai trimis-o pe @facebook daca a mers sa o trimiti pe @facebook dar nu cred

| maly777maly explică (pentru MarianAlex112):

Esti un geniu!happymerci

1 răspuns: