| alecs4u a întrebat:

Deci sa incepem cu inceputul happy
Eram pe eMAG,cautam ceva,si imi mi s-a blocat browserul,l-am inchis cu task manager,am intrat in el iar,nici o problema,dupa cateva secunde,imi apareau niste dungi gri pe ecran,nu le-am bagat in seama,apoi la cateva secunda mi s-a blocat imaginea,si mi-a aparut "blue scree",iar calculatorul,pe modul normal,isi dadea restart,doar pe "safe mode" puteam intra windows,nestiind ce e "blue screen",am reinstalat windowsul,dar binenteles ca nu m-a lasat,la primul restart imaginile din boot,apareau ciudat,am schimbat placa video,si a mers,am mai incercat sa o bag pe cea cu problema iar,vreo 2, 3 minute imi vedea imaginile din boot normal,apoi se punea in stand by,trebuia sa il opresc din buton si sa il repornesc,in fine,i-am pus niste pasta termoconductoare,am bagat-o iar,si a mers,am instalat windowsul,driverul,iar dupa vreo cateva ore,ma jucam cs,si imi facea probleme textura,purici pe ecran,cand intram pe desktop,dungi grii,am revenit inapoi pe cs, m-am jucat 2-3 min si s-a blocat,si apoi mi-a aparut iar "blue screen",am inchis pc-ul,si am bagat placa veche,si cu aia merge, ce poate fii?

2 răspunsuri:
| Treistariustar a răspuns:

Ai probleme la placa video am patit-o si eu http://bit.ly/1tZOW6g

| alecs4u explică:

Scuzati greselile gramaticale.