| EqInOx a întrebat:

Deci, vreau sa stiu cum pot sa etichetez mai mult de 50 de persoane la o poza pe Facebook. Am vrut sa etichetez 105 persoane si mi-a scris ca sunt prea multi prieteni etichetati. Am vazut oameni care au etichetat peste 80 de persoane. Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| CristianNicolae169 a răspuns:

Salut! Voi incerca sa te ajut, dar nu sunt in totalitate sigur. Poza care o vei posta va avea nevoie ( optional ) de descriere.In descriere scrie numele persoanelor pe care doresti sa le etichetezi. Ca sa iti fie mai usor sa scrii numele lor folosesti comanda " @ (SHIFT+2)+litera cu care incepe numele si selectezi respectiva persoana. Bafta!winking

2 răspunsuri:
| Catalinhhh a răspuns:

Salut

Poți eticheta direct pe imagine parcă 50, pe urmă mai poți cu @Marius, @Andrei și într-un final mai ai varianta să dai acolo "Cu cine ai fost?", asta găsești acolo la edit unde schimbi și descrierea.

La mulți ani!

| EqInOx explică (pentru Catalinhhh):

Exact aia cu "CU CINE AI FOST"am facut-o dar mi-a spus"Too many friends tagged"