| anonim_4396 a întrebat:

Deci vreau un program(cred ca se cheama kick yahoo messenger) cu care sa ma,, joc,, cu un prieten de pe mess. Daca imi poate da cineva un link de download si niste intructiuni ar fi superbig grin. FUNDA!big grin

Răspuns Câştigător
| bogdadj a răspuns:

El vrea ceva de floodatlaughing pff cauta pe google yahoo flooder tongue si dai niste botiitongue

| nic3rr a răspuns (pentru bogdadj):

Stiu si eu ce vrea dar asa ceva nu se mai gaseste... daca tu ai gasit damil si mie laughing

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe Yahoo Messenger 10, 11 si 11, 5 nu mai merge nici un flood si nici KICK. De aceea nici nu ai sa mai gasesti sa faci gainarii, ca nu pot sa le numesc alt fel. Astea nu sunt de joaca dupa cum pretinzi! Cu 500 de booti poate sa-si ia adio de la adresa aceea de e-mail...asa in joaca!

| romario97 a răspuns:

Salut si eu ma joc in fiecare seara pe mesenger cu un baiat pool da-mi id tau sa-ti dau programu pe mesenger
funda?

| romario97 a răspuns:

Salut si eu ma joc cu un baiat in fiecare seara pool cu un baiat, da-mi id tau de mesenger sa til dau. Apropo este super sa te joci pe messenger mai ales pool(biliard)
funda?
sa nu uiti sa-mi dai id

| nic3rr a răspuns:

Doamne... cum sunt uni, nu mai exista asa ceva gratis doar pe euro dar nu cred ca merg...
PS: TPU nu incurajeaza hackurile (jucatul cu prieteni pe mess laughing )

| LucyTheSavior a răspuns:

Sal pentru a te juca cun un prieten jocurile pincipale de pe messenger(pool, chess...)iti trebuie java