| Bosu23 a întrebat:

Salut decurgând am instalat win 7 și nu am conexiune la internet nu vrea să mi se conecteze p.s am cablul de la wireless în pc băgat dar nu mi-l citește dacă poate cineva să mă ajute

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Instaleaza driverul placii de retea.

PS wireless ul nu are cablu, router ul are cablu. Wireless e doar o tehnologie

| lpavel a răspuns:

Instaleaza driverele! happy

| TurkuNellu a răspuns:

Descarca de la un prieten pe un stik USB programul 3DP Net si il instalezi la tine in PC iti da driver-ul automat dupa care vei avea internet.